Motoprofetist

Oleme Eestis asuv mootorrattaosade, sõidutarvete ja -tarvikute jaemüügiettevõte.

Meie kauplus ja ladu asuvad Tallinna lähedal asuvas väikelinnas Saku. Meie asutajad on 2 lihtsat kutti, kes nägid turul probleeme, püüdes osi ja varustust hankida. Kuna oleme ise hobi -endurosõitjad, tahtsime luua klientidele keskkonna, kust saaksite kõik vajaliku ühest kohast, mugavalt ja hõlpsalt – MOTOPROFET. Enamiku järelturu osi saame tarnida 2-3 tööpäeva jooksul, OEM-osad on saadaval nõudmisel ja neid saab tarnida 5-12 tööpäeva jooksul. Kliendid saavad tulla oma kaupadele ise järele või saata need DPD või UPS -iga kohale. Kliendid saavad tooteid sirvida ja tellida 24/7 365 päeva aastas. Sel viisil saab meie klientuur säästa oma kõige väärtuslikumat ressurssi – AEG. Aeg on ainus asi, mida te kunagi tagasi ei saa! Samuti saavad nad tellimuse eest kohe tasuda erinevate võimalustega: krediitkaardiga, pangaülekandega, paypaliga või isegi järelmaksuga ja 0% intressimääraga. Kui vinge see on ?!

Meie eesmärk on olla Euroopa suurim mootorratta/atv/mere/mootorsaani varuosade kauplus. Parima kliendikogemuse saamiseks tahaksime servi lõikamata jõuda 500 000 tootevalikuni. See on pikk tee ees, kuid kindlasti jõuame sinna, sest teeme seda, mis meile meeldib!

Karl & Kristjan

MIKS VALIDA MEID?

RAHULOLEVAD KLIENDID

[wprevpro_usetemplate tid=”2″]

Subscribe to newsletter

Subscribe to the Motoprofet mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and our promotions.

Select combination

Search by vehicle

Brand Model Year

Search your vehicle database

Dear
This website uses automatic translation to provide translations of product and other content. We cannot guarantee the accuracy of the translation. If you have any questions or concerns, please contact us.
VISITOR